تبلیغات
دانلود برنامه های گوشی - معرفی ۱۰ ویژگی برتر اندروید ۴.۳

دانلود برنامه های گوشی


جستجو
مطالب اخیر
نظر سنجی
تحلیل آمار سایت و وبلاگ
چتروم
ابزار رایگان وبلاگ
مدل
قلم خش گیر ماشین

thCA00GHEG

دیشب گوگل در کنفرانس اختصاصی خود رسما از اندروید ۴.۳ و محصول جدید نکسوس خود با نام نکسوس۷(۲) رونمایی کرد. در نسخه جدید اندروید شاهد بروزرسانی هایی در بخش های مختلف این سیستم عامل بوده ایم و بار دیگر آبنبات پاستیلی شاهد ارتقای دیگری بود. اکنون در این بخش قصد داریم به بررسی ۱۰ مورد از مهم ترین تغییرات نسخه جدید نسبت به نسخه ۴.۲ بپردازیم. در نسخه جدید شاهد انقلاب و تغییرات گسترده در درون سیستم عامل نیستیم و بیشتر گوگل بر روی ارتقای سرعت و عملکردی نرم و روان تر تاکید داشته است. اکنون اندروید با پشتیبانی از Open GL ES 3.0 رسما به دنیای مدعیان رقابت با کنسول های بازی پیوسته و این پتانسیل در درون این سیستم عامل برای ارائه بازی ها و نرم افزارهای قدرتمندتر گرافیکی متولد شده است. اکنون به بررسی هرکدام از تغییرات صورت گرفته می پردازیم.

1

۱- سرعت بالاتر و محیط کار روان تر

شاید نتوان این مورد را یک بخش انقلابی نام برد، اما به جرات می توان گفت که یکی از مهمترین تغییرات نسخه جدید که کماکان یکی از مشکلات و نقاط ضعف اندروید در برابر سیستم عاملی مانند ios بود به مرور زمان کاملا برطرف شده و می توان از این سیستم عامل در نسخه ۴.۳، به عنوان یکی از روان ترین سیستم عامل های گجت های همراه نام برد. با بهبود بخش هایی مانند زمانبندی vsync ، بافر۳گانه، کاهش پوشیدگی لمسی، بالا بردن ورودی CPU، افزایش شتاب و سرعت رندر کردن ۲D و همچنین تمامی کارهایی که در جهت افزایش سرعت اندروید موثر است، باعث شده که از ماحصل تلاش گوگل، یک سیستم عامل کاملا روان و بدون لگ را شاهد باشیم.

 

2

 

2- گسترش امکانات Multi User و کار کردن چند کاربر با دستگاه

اندروید ۴.۳ امکانات کار کردن چندین کاربر را با پروفایل شخصی خود گسترش داده است و کاربران تبلت ها می توانند از این پس از قابلیت مفید جدید بهره مند شوند. با استفاده از این ویژگی می توان کاربران مختلف را برای دسترسی به دستگاه مدیریت کرده و هریک با سطوح دسترسی خاصی با دستگاه کار کنند. این قابلیت برای خانواده ها، دوستان، مهمان ها و سایر شرایط کاملا کاربردی و مفید می باشد.

 

3

3- محدود کردم نرم افزارهای خاص برای دسترسی کودکان به آن ها

هر پروفایل تعریف شده محیط کاری منحصربه خود را دارد و می توان برای هریک از آن ها محیط امنی را شامل صفحه اصلی، ویجت ها و تنظیمات خاص خود را داشته باشند. تمامی تنظیمات و محدودیت ها توسط مدیر دستگاه و صاحب آن انجام می شود و سایر کاربران اجازه دسترسی به این قسمت ها را نخواهند داشت.

 

4

 

4- افزایش قدرت و سرعت گرافیکی

جهت افزایش راندمان گرافیکی نسخه جدید، شتاب دهنده رندر ۲D بکار رفته شده بهینه شده است و دستورات را با سرعت بیشتری اجرا خواهند کرد.

 

5

 

5- پشتیبانی از OpenGL ES 3.0 ویژه ارتقای کیفیت اجرای بازی ها

در جهت رسیدن به بالاترین کیفیت گرافیکی و ب