تبلیغات
دانلود برنامه های گوشی - آمازون قیمتی غیر قابل رقابت برروی اسمارتفون کیندل خود قرار میدهد، دستگاهی کاملا مجانی

دانلود برنامه های گوشی


جستجو
مطالب اخیر
نظر سنجی
تحلیل آمار سایت و وبلاگ
چتروم
ابزار رایگان وبلاگ
مدل
قلم خش گیر ماشین

آمازون قیمتی غیر قابل رقابت برروی اسمارتفون کیندل خود قرار میدهد، دستگاهی کاملا مجانی

براساس اعلام گزارشگران سابق وال استریت ژورنال یعنی جسیکا لسین و امیر افراطی، کمپانی آمازون ممکن است اسمارت فون آینده خود را با قیمتی باورنکردنی و غیرقابل رقابت عرضه کند، یعنی کاملا مجانی! هنوز هم گمانه زنی هایی در ارتباط با این موضوع که چگونه آمازون هزینه انجام این کار را برمیگرداند وجود دارد، اما گزارشاتی وجود دارد که تنها اشتراک Amazon Prime برای تهیه این اسمارت فون کافیست.

این دستگاه بصورت آنلاین بفروش خواهد رفت و هیچگونه نیازی به بستن قرارداد با اپراتورها نیست ضمن اینکه هنوز زمان عرضه این محصول مشخص نیست. یکی دیگر از موضوعات مهم، کار تولید این اسمارت فون است که براساس اعلام منابع، شرکت های بسیاری برای تولید این اسمارت فون آمازون ابراز تمایل کرده اند. البته به نظر می رسد که در اسمارت فون آمازون قرار است از هیچگونه سرویس گوگلی پشتیبانی نشود.

بعد از موفقیت هایی که کمپانی آمازون در معرفی و عرضه تبلت های کیندل به بازار داشت، بسیاری منتظر ورود این شرکت به بازار اسمارت فون ها هستند. باید دید عرضه یک اسمارت فون مجانی از سوی آمازون که قابلیت پشتیبانی از سرویس های گوگل را ندارد تا چه حد می تواند موفق باشد، البته اگر در نهایت همه این خبرها به واقعیت تبدیل شود. نظر شما چیست؟نوشته شده در شنبه 16 شهریور 1392 توسط me sh
درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت

قالب وبلاگ